Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kochani-róbta co chceta, ale nie przesadzajta z narkotykami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano a nie słyszałeś o aferach związanych właśnie z molestowaniem itd przez księży???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
marianoitaliano a nie słyszałeś o aferach związanych właśnie z molestowaniem itd przez księży???
Nie słyszał bo czuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Przeciętny człowiek, który nie był w domu u jurka owsiaka nie wie, jak wiele sprzętów u niego jest oznaczone czerwonym serduszkiem.Owsiak wszystko w domu ma oznaczone czerwonym serduszkiem, jego pensja też jest oznaczona czerwonym serduszkiem, i jego 50 calowa plazma, nowiutkie porsche też są oznaczone serduszkiem wielkiej orkiestry świątecznej pomocy.
Ty tam stały bywalec jak widzę...? Poproszony o komentarz ks. Mieczysław Puzewicz, rzecznik prasowy archidiecezji lubelskiej: - Ocena dzieła, które prowadzi WOŚP, zawarta w ulotce jest krzywdząca. Zupełnie nie ma podstaw, by kierować pod adresem Jurka Owsiaka takich inwektyw. A ocenianie kogoś przez pryzmat tego co robili rodzice kojarzy mi się z epoką bolszewizmu, gdy dzieci Romanowów zostały zamordowane, bo pochodziły z carskiej rodziny. Ks. Puzewicz podkreśla: - Daję pieniądze na WOŚP od początku jej powstania, od 20 lat. Sie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu koszalin napisał:
Przeciętny człowiek, który nie ma problemu ze zdrowiem nie wie jak wielką pomoc wnosi Owsiak . Moja córka, która jest pracownicą szpitala i ma dostęp do pomieszczeń do których pacjent wchodzi/wjeżdża nie zawsze będąc świadomym a korzysta z tych urządzeń. W szpitalu jest bardzo dużo drogich urządzeń, oznakowanych czerwonym serduszki em
Przeciętny człowiek, który nie był w domu u jurka owsiaka nie wie, jak wiele sprzętów u niego jest oznaczone czerwonym serduszkiem. Owsiak wszystko w domu ma oznaczone czerwonym serduszkiem, jego pensja też jest oznaczona czerwonym serduszkiem, i jego 50 calowa plazma, nowiutkie porsche też są oznaczone serduszkiem wielkiej orkiestry świątecznej pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano chyba Ci się domy pomyliły, byłeś u proboszcza na plebanii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEZUS CHRYSTUS KRÓLEM POLSKI !!! A MARYJA ZAWSZE DZIEWICA KRÓLOWĄ !!! BÓG ZAPŁAĆ. AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejscowa napisał:
Wolę dac pieniądze na Orkiestre i potem zajśc do szpitala i zobaczyc ile jest sprzetu medycznego, niejednokrotnie bardzo drogiego jest z naklejką Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy....niż dac na tace czyli na nowe super zimówki i wypasionego mercedesa proboszcza.....
~miejscowa~ zanim wpadniesz do szpitala zerknąć ile to drogiego sprzętu tam jest wpadnij na bazar, kup młotek. Potem pieprznij się dobrze w swoją pustą łepetynę. Tak samo czerwona banda straszyła chłopów. Wg tych komunistycznych szubrawców każdy posiadający ciut więcej dzięki swej pracy był kułakiem. Wg Ciebie każdy ksiądz to oszust bogacący się kosztem swoich wiernych, tak? Jesteś naiwna i całkowicie bezkrytyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Przeciętny człowiek, który nie był w domu u jurka owsiaka nie wie, jak wiele sprzętów u niego jest oznaczone czerwonym serduszkiem. Owsiak wszystko w domu ma oznaczone czerwonym serduszkiem, jego pensja też jest oznaczona czerwonym serduszkiem, i jego 50 calowa plazma, nowiutkie porsche też są oznaczone serduszkiem wielkiej orkiestry świątecznej pomocy.
WIDZĘ,ŻE COŚ Z TWOJĄ GŁÓWKĄ NIE HALO. PRZYKLEJ SOBIE CZERWONE SERDUSZKO ALE KONIECZNIE ZIMNE, NA PEWNO CI POMOŻE. Albo szybko śmigaj na pomoc doraźną !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OJCIEC AMBROŻY napisał:
JEZUS CHRYSTUS KRÓLEM POLSKI !!! A MARYJA ZAWSZE DZIEWICA KRÓLOWĄ !!! BÓG ZAPŁAĆ. AMEN.
Jebnij się kartony jak Hanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejdź się marianowłebpukano ale się nie dopukano - po szpitalu dziecięcym na chodźki - to może w końcu ujrzysz te czerwone serduszka. Życzę ci żeby twoje dziecko lub ty dziecko nigdy tam nie trafiły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ide w poniedzialek do spowiedzi i jedynym "grzechem" jaki wyznam bedzie to ze wrzucilem kase na WOŚP ciekawe co pedofil w sutannie mi powie i jaka to ciezka pokute zada. Mam nadzieje, a nie wlasciwie mam ze mnie tez automatycznie za ta zbrodnie ratujaca zycie dzieciakow usunie karnie ze swojego spedalonego i zaciemnionego umyslowo grona "wierzacych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Ty tam stały bywalec jak widzę...? Poproszony o komentarz ks. Mieczysław Puzewicz, rzecznik prasowy archidiecezji lubelskiej: - Ocena dzieła, które prowadzi WOŚP, zawarta w ulotce jest krzywdząca. Zupełnie nie ma podstaw, by kierować pod adresem Jurka Owsiaka takich inwektyw. A ocenianie kogoś przez pryzmat tego co robili rodzice kojarzy mi się z epoką bolszewizmu, gdy dzieci Romanowów zostały zamordowane, bo pochodziły z carskiej rodziny. Ks. Puzewicz podkreśla: - Daję pieniądze na WOŚP od początku jej powstania, od 20 lat. Sie ma
Jak widać z powyższego księża też są różni. Trzeźwo myślący i dziecinnie naiwni. Owsiaka oceniam przez pryzmat 5% kwoty z kwest gwarantowanej w statucie WOŚP. Nigdy nie powiedział co z tą kasą zrobił. Nigdy wogóle tematu nie podjął. Dla mnie cała WOŚP powinna być na wskroś transparentna a nie jest. Poza tym sprzęt jest kupowany nie z pieniędzy WOŚP tylko dobrowolnych datków Polaków! Każdy ma prawo do swojej opinii - ja też. Dlatego zamiast WOŚP wesprę caritas albo faktycznie biednych lub potrzebujących. Ciekaw jestem czy tym razem WOŚP wesprze np,. powodzian albo pogorzelców, którzy potracili dorobki swojego życia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
współczuję, widzę, ze wiele przeszedłeś, pewnie gwałcili cię wielokroć i masz urazy na psychice stąd te idiotyczne wpisy na forum:) Kościół Katolicki kieruje się 10 przykazaniami: nie zabijaj, nie kradnij, nie cudzołóż itd... Owsiak kieruje się zasadą RÓBTA CO CHCETA Więc nie pier*** chłopie
Rozumiem , ze jesteś klechą! Bo kto to jest ten kosciól? Kto? Mury? Figurki?, obrazki?, kropidlo?, kadzidło?, cyrkowy strój kawalera nie do końca normalnego?. Co to jest kosciół? . Dzięki internetowi dni tej zbrodniczej firmy są policzone. Wiemy ze ponad 3 mld dolarów zaplacił kler katolicki za zbrodnie pedofilów w USA, wiemy, że ponad 56 tysiecy dzieci było gwałconych przez kler w irlandi, wiemy, że 20 tysiecy dzieci było zgwałconych w Holandii trawaja rozprawy. U nas sprawcy pedofilii są pod ochroną, wychodzą na jaw tylko te sprawy, których nie da się zamieśc pod dywan. Pedofil z Tylawy ukrywany przez Michalika, skazany, trwa nagonka na rodzinę ofiary!, Pedofil z Ropczyc skazany na 2, 5 roku wiezienia, to są ostanie sprawy, trwa nagonka na rodziny ofiar czyli dzieci. Kler z ambon potepia rodziny dzieci, które wykorzystali zboczeńcy w sutannach! To nie mieści sie w głowie do czego zdolni są ci zbrodniarze w koloratkach! 70%-80% kleru katolickiego na zachodzie przyznaje sie do orientacji homoseksualnej, w Polsce nikt tego nie sprawdzał, ale jest tak samo, albo bardzo podobnie! 3%-5% kleru to pedofile, w Polsce musi być tak samo. Wiemy dzięki You Tube, dzięki Googlom, że istnieje dyrektywa papieza nakazujaca ukrywanie pedofila, nie zglaszanie do wladz świeckich. Kilka miesiecy temu Benedykt zarzadził by o przestępstwie pedofilii zawiadamiac Watykan, nie policję! WATYKAN! Więc nie pisz pedofilu w koloratce że jest inaczej, że kościól kieruje sie 10-cioma przykazaniami! Mam 70 lat, trochę przeżyłem na tym swiecie i się napatrzyłem, Kler katolicki dla mnie to grupa przestępców, reprezentujaca najbardziej zbrodniczą i odrażającą firmę swiata Powoływanie sie tych zbrodniarzy na Boga jest znieważaniem Boga, jest opluwaniem BOga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z napisał:
Dlatego zamiast WOŚP wesprę caritas albo faktycznie biednych lub potrzebujących. [/quote] Twój wybór. [quote]Ciekaw jestem czy tym razem WOŚP wesprze np,. powodzian albo pogorzelców, którzy potracili dorobki swojego życia ?
Nie wesprze bo nie jest to ich działalnością statutową. Każda organizacja użytku publicznego ma statut, który określa w jakim zakresie działa. Jest to co roku sprawdzane przez instytucje nazdoru. Każda zebrana złotówka musi zostac rozliczona. Nie ma znaczenia czy to jest Caritas, Wośp czy Fundacja działająca na rzecz kogoś tam.... Z przykością stwierdzam, że większość krytykujących o tym jak działają takie fundacje w Polsce mają pojęcie blade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z napisał:
Jak widać z powyższego księża też są różni. Trzeźwo myślący i dziecinnie naiwni.Owsiaka oceniam przez pryzmat 5% kwoty z kwest gwarantowanej w statucie WOŚP.Nigdy nie powiedział co z tą kasą zrobił. Nigdy wogóle tematu nie podjął.Dla mnie cała WOŚP powinna być na wskroś transparentna a nie jest.Poza tym sprzęt jest kupowany nie z pieniędzy WOŚP tylko dobrowolnych datków Polaków!Każdy ma prawo do swojej opinii - ja też. Dlatego zamiast WOŚP wesprę caritasalbo faktycznie biednych lub potrzebujących.Ciekaw jestem czy tym razem WOŚP wesprze np,. powodzian albo pogorzelców, którzy potracili dorobki swojego życia ?
głąbie, cele statutowe na które idzie 5% są opisane w statucie WOŚP, poszukaj jakie są. Google nie gryzie. A to: "zamiast WOŚP wesprę caritas albo faktycznie biednych lub potrzebujących" ubawiło mnie do łez. Czyli przyznajesz, że wspieranie caritasu to nie to samo co wspieranie biednych i potrzebujących :lol "Ciekaw jestem czy tym razem WOŚP wesprze np,. powodzian albo pogorzelców, którzy potracili dorobki swojego życia" - nie to jest celem głównym WOŚP. WOŚP zbiera na sprzęt dla chorych dzieci a nie dla powodzian. To tak jakbyś chciał, żeby Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami wspierało dzieci, a akcja Ewy Dados "Pomóż dzieciom przetrwać zimę" zbierało na schroniska dla zwierząt. Puknij się w baniak. Kompletny brak argumentów, brak logicznego myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Twój wybór. Nie wesprze bo nie jest to ich działalnością statutową. Każda organizacja użytku publicznego ma statut, który określa w jakim zakresie działa. Jest to co roku sprawdzane przez instytucje nazdoru. Każda zebrana złotówka musi zostac rozliczona. Nie ma znaczenia czy to jest Caritas, Wośp czy Fundacja działająca na rzecz kogoś tam.... Z przykością stwierdzam, że większość krytykujących o tym jak działają takie fundacje w Polsce mają pojęcie blade.
Powtarzam: 5% z zebranej w kwestach kwoty WOŚP może przeznaczyć na dowolny (podkreślam) dowolny cel. A ponieważ tak jest to żadna kontrola nic tu nie da bo wydatek będzie zgodny z zapisem w statucie. Podaj inna taką organizację pożytku publicznego, która w swoim statucie ma taki zapis. Swoje zdanie nt WOŚP wyraziłem w poprzednim komentarzu i nie będę go powtarzał. I co z tym bladym pojęciem? Widzę, że szybciej piszesz niż myślisz. A statut i formę zawsze można zmienić, zwłaszcza, że pomoc czy to pogorzelcom czy powodzianom to też szczytny cel. Trzeba pomagać tym, których rząd ma daleko gdzieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu koszalin napisał:
Przeciętny człowiek, który nie ma problemu ze zdrowiem nie wie jak wielką pomoc wnosi Owsiak . Moja córka, która jest pracownicą szpitala i ma dostęp do pomieszczeń do których pacjent wchodzi/wjeżdża nie zawsze będąc świadomym a korzysta z tych urządzeń. W szpitalu jest bardzo dużo drogich urządzeń, oznakowanych czerwonym serduszki em
Przeciętny człowiek, który nie był w domu u jurka owsiaka nie wie, jak wiele sprzętów u niego jest oznaczone czerwonym serduszkiem. Owsiak wszystko w domu ma oznaczone czerwonym serduszkiem, jego pensja też jest oznaczona czerwonym serduszkiem, i jego 50 calowa plazma, nowiutkie porsche też są oznaczone serduszkiem wielkiej orkiestry świątecznej pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu koszalin napisał:
Przeciętny człowiek, który nie ma problemu ze zdrowiem nie wie jak wielką pomoc wnosi Owsiak . Moja córka, która jest pracownicą szpitala i ma dostęp do pomieszczeń do których pacjent wchodzi/wjeżdża nie zawsze będąc świadomym a korzysta z tych urządzeń. W szpitalu jest bardzo dużo drogich urządzeń, oznakowanych czerwonym serduszki em
Przeciętny człowiek, który nie był w domu u jurka owsiaka nie wie, jak wiele sprzętów u niego jest oznaczone czerwonym serduszkiem. Owsiak wszystko w domu ma oznaczone czerwonym serduszkiem, jego pensja też jest oznaczona czerwonym serduszkiem, i jego 50 calowa plazma, nowiutkie porsche też są oznaczone serduszkiem wielkiej orkiestry świątecznej pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 50

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...